Vilë me qera

Vilë me qera

Jepet me qera Vile 2 katëshe e mirë mobiluar ne qendër të qytetit , distanca ne kembë 5 minuta larg…

Shitet objekt 3 katesh ne Krutje te poshtme.900 m ndertese .

Shitet object 3 katesh ne krutje te poshtme. Objekti disponon 900 metra ndertese ,dhe 400 meta siperfaqe toke. Kati I…