Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall – Lushnje

Shitet Vile 3 Kateshë me gjith Truall, – Lushnje / Sheshi i Palmave #Kontakt +355689000955 Prona është me dokumenta  të…
Vilë me qera

Vilë me qera

Jepet me qera Vile 2 katëshe e mirë mobiluar ne qendër të qytetit , distanca ne kembë 5 minuta larg…

Jepet me qera kati i parë i ndërtesës .

Jepet me qera kati i parë i kësaj  ndërtese që ndodhet në Lagjen Xhevdet Nepravishta   Objekti ndodhet 200metra nga…

Shitet objekt 3 katesh ne Krutje te poshtme.900 m ndertese .

Shitet object 3 katesh ne krutje te poshtme. Objekti disponon 900 metra ndertese ,dhe 400 meta siperfaqe toke. Kati I…