Shitet apartament 1+ 1

Shitet apartament 1+ 1 parafabrikat .Çmimi 24 milion Lekë.+355675682157

Shitet ambient sherbimi 320 m2 ne Lushnje

Shitet nje ambient i madh prane qendres se qytetit ne Lushnje. Ambienti perbehet nga 2 pjese. Pjesa e pare eshte…

Shitet ose jepet me Qera godinë 2Katëshe ,një kat shërbim dhe një banim.

Shitet godina dy kateshe me siperfaqe ndertimi 87.3 m2 . Kati i pare ka nje siperfaqe prej 80.4 mtra kuadrat…

Shitet tokë 5261 metra, në Zhymë ,Lushnje.

Ne fshatin Zhymë Njësia administrative Krutje shitet një siperfaqe toke prej 5261 metra tokë. Toka është e mbjellë me dru…

Shitet shtepia dhe dy njesi sherbimi ne Lagjen Gafurr Muco .

Shitet shtepia dhe dy njesi sherbimi  NE Lagjen Gafurr Muco . Shtepia eshte perdhese  2 + 1 perdhese  ngjitur  ka…